ZASTAVOVACÍ RADAROVÝ SEMAFOR .

 

 

    POPIS   FUNKCE    

             DRUHY                      DOPLŇKY                 DOKUMENTY                  CENY            

 

Základní model RSA01

Je klasický semafor tříbarevné světelné soustavy doplněněný radarovou jednotkou. Vše je umístěno na jednom ocelovém stožáru v provedení žárový zinek. Napájení vyžaduje stálé připojení na rozvodnou soustavu 230V. Návěstidla jsou v provedení žárovková 230V.

 

Model RSA02

Je semafor dvoubarevné světelné soustavy používající červené a žluté světlo doplněněný radarovou jednotkou. Princip funkce spočívá ve stálém svícení červeného světla a po vjetí vozidla do paprsku radaru přejde zařízení do blikavé žluté. Vše je umístěno na jednom ocelovém stožáru v provedení žárový zinek. Napájení vyžaduje stálé připojení na rozvodnou soustavu 230V. Návěstidla jsou v provedení žárovková 230V.

 

Model s dobíjením z VO

Jako letošní novinka byl na trh uveden model v bateriovém provedení dobíjené ze sítě veřejného osvětlení. Návěstidla jsou z důvodu co nejnižšího příkonu v provedení s LED diodovými vložkami.

 

Připravuje se model s dobíjením pomocí solárního článku, čímž se tento systém stane zcela nezávislým na napájecí soustavě a jeho užití bude tudíž možné v každé lokalitě.